Heb je ook zo zin om een rondreis Amerika te maken alleen weet je niet waar je moet beginnen? Het is natuurlijk vrij gemakkelijk om een standaard pakketreis te boeken waar alles al voor je is bepaald, maar het is ook leuk om de vrijheid te hebben om je route helemaal zelf te bepalen. Dan kan je zelf ook kiezen hoe lang je ergens blijft of iets juist wel of niet te bezichtigen. Dit kost iets meer voorbereiding maar dan heb je wel jouw perfecte rondreis Amerika. In dit bericht een aantal tips bij het helpen voorbereiden van een rondreis Amerika.
Hoe begin je met een rondreis Amerika voor te bereiden?
Stel jezelf eerst volgende vragen:
- Welke periode wil ik gaan?
- Met wie wil ik gaan? Individueel, met een groep of met kinderen?
- Wat is mijn budget?
- Welk gedeelte van Amerika wil ik zien?
- Hoeveel dagen wil ik gaan? Natuurlijk afhankelijk van wat je allemaal wil zien.
- Wil ik met auto of camper rondreizen?
- Wil ik alles al geboekt hebben of boek ik alleen het eerste hotel?
Wat is de beste tijd voor een rondreis Amerika?
Amerika is een groot gebied dus de klimaten zijn erg verschillend, hierbij een overzicht voor welk gebied de beste tijd is om te reizen afhankelijk van het klimaat.
- Californië: mei t/m september. Juli en augustus is het wel hoogseizoen, dus kan het er wat drukker zijn.
- Las Vegas: oktober, november, maart, april en mei. In de zomer kan het er meer dan 40 graden worden.
- Florida: december t/m mei. Van juni t/m november is er kans op orkanen.
- New York: het beste in de lente of de herfst, dan is het niet te warm of te koud. Hoewel het rond de feestdagen ook heel leuk kan zijn in New York en tijdens de zomer zijn er weer verschillende evenementen in Central Park.
Hoe verder?
Na het beantwoorden van de bovenstaande vragen kun je beginnen met inspiratie opdoen en het plannen en boeken van je reis. Zet voor jezelf op een rijtje wat je allemaal wil zien. Dit is natuurlijk veel uitzoekwerk. Op onze site is binnenkort meer informatie te vinden over een Rondreis West Amerika en een rondreis Florida.
Bekijk vervolgens welke vluchten mogelijk zijn en wat de beste prijzen daarvoor zijn. Vluchten naar Amerika zijn goedkoper als je er op tijd bij bent en meestal is met een tussenstop goedkoper dan een directe vlucht vanuit Nederland. Zelf kijk ik vaak via www.google.nl/flights.
Verder is het altijd handig om voor de eerste nacht al een hotel geboekt te hebben zodat als je aankomt je meteen naar je hotel kan. Wanneer je al heel je rondreis wil hebben vastgelegd is het eventueel ook mogelijk om een pakketreis te boeken, dit is soms goedkoper dan alles los te boeken. Wanneer je een andere route wil dan de pakketreis is het dus handiger om het los te boeken. Heb je hier hulp bij nodig? Dan kan dit via ons door persoonlijk reisadvies aan te vragen.