Benieuwd naar het vervolg van de roadtrip door Zuidwest Amerika? Onze derde dag in Amerika gingen we de stad Los Angeles uit en maakte we onze eerste lange dag op de weg. We gingen via Joshua Tree National Park naar Kingman, wat in de staat Arizona ligt. In Kingman hadden we onze overnachting gepland om de volgende dag naar de Grand Canyon te gaan.
Joshua Tree Park
Joshua Tree is een park vol met cactussen en grote stenen. Erg mooi om doorheen te rijden en af en toe te stoppen. We waren erg blij met de airco, want het was die dag bijna 40 graden. Dit park hebben we bezocht met de nationale park pas, die je een heel jaar lang voor alle nationale parken in Amerika kunt gebruiken. Nadat we het park uit waren hebben we nog een stukje op de bekende route 66 gereden. De mooie foto van de auto uit deel 1 van de Roadtrip door Amerika was in dit park gemaakt.
Grand Canyon
De vierde dag vertrokken we in de ochtend meteen naar de Grand Canyon National Park. We hadden in Nederland al een overnachting geboekt bij een hotel lodge in het park. In het park zitten er meerdere, maar wanneer je in een park wil overnachten moet je dit al op tijd reserveren. Er zijn verschillende plekken waar je je auto neer kan zetten en met een shuttlebus naar verschillende delen van het park kan gaan. Die Grand Canyon is erg indrukwekkend om te zien. En ondanks dat we super veel verschillende kanten hebben gezien, hebben we nog maar een klein deel van de Grand Canyon gezien.
Monument Valley
Onze vijfde dag gingen we opweg naar Monument Valley. Dit is erg verwarrend met het instellen van je navigatie omdat het park op de grens van zowel de staat Arizona als Utah ligt. Dit is het Indianenreservaat en staat bekend om de uniek rotsen. Dit park valt niet onder de nationale parken, en hier moesten we nog 20 dollar entree betalen. Je kan hier met je eigen auto door het reservaat rijden of met een indiaan mee in een jeep. Het voordeel is dat je dan ook van de paden afgaat, maar ze vragen er zoveel voor dat we dachten we doen het zelf wel. We zagen toch meerdere Mustangs erin gaan. In het begin was het even spannend om over de zanderige weggetjes te rijden, maar zeker de moeite waard. In de avond hebben we in de buurt van ons hotel heerlijk mexicaans gegeten bij een ouderwets Mexicaans restaurantje.
Utah
Onze zesde dag gingen we van de staat Arizona naar Utah. In Utah was het 1 uur later dan we ondertussen gewend waren. Hier wilde we de Antelope Canyon bezoeken, maar helaas regende het net op die ochtend, waardoor het gesloten was. Je loopt hier dan tussen de smalle rotsen, wat met de zon hele mooie kleuren heeft. Alleen als het regent kan het onderlopen waardoor het heel de dag gesloten was. Heel jammer, maar niks aan te doen. We hebben nog wel uitkijkpunt Horseshoe Bend in de regen bezocht. Dit was ondanks de regen echt een plaatje, zie hiernaast.
Vervolgens zijn we in het dorpje bij een fastfoodketen gaan lunchen en zagen we een schietclub. Mijn vriend wilde dit nog heel graag gaan doen in Amerika, dus aangezien onze planning niet door kon gaan, is hij gaan schieten. Vervolgens begon de zon weer te schijnen en hebben we de Glen Canyon dam en Lake Powell bezocht. Einde van de middag kwamen we aan in ons hotel in Kanab. Dit was een erg mooi hotel met goed ontbijt waar we 2 nachten verbleven. We hebben hier heel lekker steenoven pizza gegeten bij een tentje aan de overkant met live muziek.
Bryce Park
Op zondag gingen we naar Bryce National Park. Dit is een erg mooi park waarin we ook de bekende Navajo trail hebben gelopen. Je ziet hier ook weer veel chipmunks en squirrels rondlopen. Na de trail gelopen te hebben, zijn we met de auto naar een andere deel van het park gereden. Onderweg kwamen delen tegen die door bosbranden waren afgebrand. Ook erg indrukwekkend om te zien. Zie hiernaast een foto van het uitzicht in Bryce bij de Navajo trail.
Lees snel het vervolg van de roadtrip door Zuidwest Amerika
Zoals je gelezen hebt, hebben we in een paar dagen tijd super veel gezien. Benieuwd wat we nog meer hebben gezien? Lees hier deel 3 van onze roadtrip door Zuidwest Amerika.